Připravili jsme pro Vás bytové domy ihned k nastěhování v klidné přírodní lokalitě Milovice – Boží Dar. Velkou předností je velikost bytových domů s třemi byty na patře. Byty jsou koncipovány jako bydlení pro mladé rodiny s dětmi. Naším cílem je, abyste našli skutečný domov v příjemném prostředí.

IDEÁLNÍ MÍSTO PRO ŽIVOT
Bytové domy v Milovicích – Boží Dar jsou koncipovány jako projekt bydlení pro mladé rodiny v bezprostřední blízkosti lesa. Díky umístění nabízí sportovní či turistické vyžití s nádhernými pohledy přírody.

V Milovicích a okolí se nachází divadlo, restaurace, fitness centrum, squashový a tenisový areál, zábavně sportovní centrum, paintballové hřiště, trasy pro cykloturistiku či možnost koupání v pískových jezerech.
V Milovicích je bohatá občanská vybavenost. Jsou zde mateřské a základní školy, banky, supermarkety, restaurace, pošta, lékaři a další.

Milovice svou perfektní dopravní dostupností podporují rychlý rozvoj města. Milovice se nacházejí 35km od Prahy (přibližně 20min. jízdy autem), 12km od Lysé nad Labem, Nymburk je vzdálený 13km, Benátky nad Jizerou 9km. Do Milovic je možné se dopravit pomocí PID 4.pásmo, železnice, rychlostní silnice a dálnice. Do části Milovice – Boží Dar je zajištěna pravidelná autobusová doprava.